Medeli DD522 Dijital Davul
Medeli DD522 Dijital Davul
Medeli DD522 Dijital Davul

Medeli DD522 Dijital Davul

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

 

MEDELI DD522 Dijital Bateri

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WR23uAtjJ6s" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MEDELİ DD522 bir davulcunun bakış açısıyla tasarlanmıştır. Yeni çift bölgeli davul pedi, mükemmel çalınabilirliği sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Çok konumlu algılamalı hi-hat pedalı, açık hi-hat'ın tıpkı gerçek davul seti gibi sorunsuz bir şekilde yakın bir hi-hat'a dönüşmesini sağlar. Arkadan aydınlatmalı LCD, davulcuların davul parametrelerini kontrol etmesini her zamankinden daha kolay hale getirir. Ve son olarak, pedlerin konumu sol el davulcunun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değiştirilebilir, böylece ellerin konumlandırılmasında bir sorun olmadan çalmanın keyfini çıkarabilirler.

Mevcut bateri modülü yazılımı ve uygulamalarının artmasıyla birlikte, USB bağlantı noktası teknolojiden anlayan davulcularımızın sahip olması gereken bir şey. DD522 herhangi bir bilgisayara veya pad'e kolayca takılabilir ve sonsuz oyun ve ses dünyasına kapılarını açar.

Medeli ses kalitesiyle gurur duymakta ve sürekli olarak mükemmel ses sunma çabası içindedir. Dijital davul geliştirmede 10 yıldan fazla deneyime sahip olan DD522 modülünde bir dizi yeni ses kitaplığı bulunmaktadır. Ses her zamankinden daha etkileyici, daha dinamik ve daha çok yönlü. 380 davul sesi, 25 kit ve 5 kullanıcı kiti ile DD522, evde çalmak için en iyi davullardan biridir.

 

Özellikler:

Pedal Girişi 3 Tom;1 Trampet (2 bölgeli);
Choke ile 1 Crash;
Choke ile 1 Ride;
1 Hi-Hat; 1 HH Kontrolü;
1 Kick Redal
Pedal savar Eşiği; Pedal eğrisi;
Crosstalk; Yeniden Pedal iptali;
Ped hassasiyeti; Sıçrama hassasiyeti
Arkadan Aydınlatmalı LCD Ekran
Polifoni 64 (maks.)
Bateri Kitleri 25 ön ayarlı; 5 kullanıcı
Sesler 380 ses
Efekt Yankısı; 3 bant ana EQ
Hızlı kayıt özelliği
82 Adet önceden ayarlanmış Şarkılar; 5 kullanıcı
Drum kapatma modülü (eğitim amaçlı)
Metronom Tıklama sesi; Ses;
Zaman Seçimi; Aralık seçimi
Tempo 30 - 280
Boyutlar UGY 1140 x 510 x 330 mm
Ağırlık 25,6 kg

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR